MİSYONUMUZ

Misyonumuz sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak ülkemiz kimya endüstrisine gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktır. Kuruluşumuzun vizyonu ve misyonu doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri, çevreye ve insan sağlığına uygun olarak üretmeyi, Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyeti sağlamayı, Beklentilerimizi karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflerimize ulaşmayı, Takım ruhunu geliştirmek ve yetkin insan kaynağına sahip olmak için etkin insan kaynakları uygulamaları sağlamayı ve bu doğrultuda eğitim desteği vermeyi, Toplam Kalite Felsefesini esas alarak, hedef pazarlarda büyüme gerçekleştirmeyi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ilgili kanun ve yönetmeliklere uymayı, Sahip olunan Kalite, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gerekliliklerini ilgili standartlara uygun olarak yürütmeyi ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir. Akıllı yatırım; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan , hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmektir.

KONAK KİMYA LTD. ŞTİ.

KONAK KİMYA;Su arıtma sistemleri ve Su şartlandırma kimyasalları sektöründe hizmet veren lider bir kuruluştur. Kimyasal üretimlerinin yanı sıra arıtma sistemleri ve ekipmanları ithalatı yapmaktadır. Ayrıca uzman mühendisleri ve donanımlı laboratuar desteği ile tüm sanayi kuruluşlarına teknik destek sağlamaktadır. Faaliyetlerine 2000 yılında başlayan firmamız ; 2014 yılı itibari ile Bornova ilçesinde Pınarbaşı mevkiinde yeni tesislerinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürün portföyünde ARITMA SİSTEMLERİ, KAZAN KİMYASALLARI, SOĞUTMA SİSTEM KİMYASALLARI, LABORATUAR KİMYASALLARI bulunduran firmamız, uzman kadrosu sayesinde “doğru ürün, doğru yerde ve doğru miktarda” anlayışıyla ürünlerini teknik destek vererek sunmaktadır. Ürün çeşitlerini, kaliteden taviz vermeden üreten KONAK KİMYA , mesleki ahlak anlayışı ve işin gerektirdiği hassasiyetle dürüstlükten ayrılmadan, sorumluluklarını yerine getiren ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle yoluna devam etmektedir. Sonraki yıllarda da aynı ürün kalitesi ve hizmet anlayışıyla ilerlemeyi kendisine hedef almıştır. İlk günden bu yana müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle kurduğumuz karşılıklı kazanca dayalı iş ortaklığı, firmamıza başarı ve saygınlık kazandırmıştır.

TOP